yandex
HAKKIMIZDA
page banner
Yasham Duvar Kağıtları

HAKKIMIZDA

Hakkımızda Üretim Alanı Sertifikalar Galeri

YASHAM Duvar Kağıtları’nın temelleri 2013 yılında İstanbul’da atılmıştır. Üretim merkezi olarak iki büyük kıta, Asya ve Avrupa’nın kesişim noktasında bulunan Kocaeli ili (Türkiye) seçilmiştir. Fabrikamız 42.500 m2 kapalı alanı ile Türkiye’nin en büyük entegre duvar kağıdı üretim fabrikasıdır.

Fabrikamızın temellerini atıldığı ilk günden bu yana “çevreye dost, doğaya dost” bir anlayış ile üretim politikası uygulanmıştır. Bu bağlamda fabrikamız tamamen “doğa dostu” bir üretime sahip olmuştur. Günden güne değişen dünya şartlarında yaşamı daha sağlıklı ve zevkli bir hale getirmek en büyük amaçlarımızdan biridir. Üretim teknolojimizde dünyanın en ünlü markalarıyla çalışılması, koleksiyonlarımızı tamamen farklı kılmıştır.

Hedefimiz: tüm dünyanın en zevkli duvar kağıdı tasarımcılarının yarattığı farklı desenleri bir araya getirerek duvar kağıdı sektöründe tamamen yeni bir yaşam sağlamaktır.

Üretim hayatına duvar kağıdı ile başlayan YASHAM Duvar Kağıtları, müşterilerinin zevklerini karşılamak adına binlerce desen içinden en iyi tasarımları seçmektedir. Ev içi dekorasyonuna farklı bir soluk katan YASHAM Duvar Kağıtları, birbirinden zevkli ve göze hitap eden estetik modelleriyle sizlerin karşısına çıkmaktadır.


Üretimden pazarlamaya, satıştan tasarıma kadar tüm çalışanlarımız yüksek kalite anlayışı ile yoğrulmuş profesyonel ekiplerden oluşmaktadır.

Şirketimizin temel prensibi; doğayı bizden sonraki nesillerin de sağlıkla yaşayabilecekleri şekilde koruyarak üretim yapmak, huzur ve istekle gireceğimiz yaşam alanları tasarlamaktır.

YASHAM, günümüzde Türkiye’nin git gide büyüyen ve gelişen şirketi olarak gelecekte de tüm paydaşları için değer yaratmaya devam edecek.

“Dünyanızı tasarlayın”.

about
catalog
Yasham Duvar Kağıtları 2020 Online Katalog İndir
Tüm Kataloglar
yasham Hizmet Verilen Bölgeler Dünya çapında hizmet verilen bölgelerimizi inceleyin. Bölgeleri Göster
Duyurularımız
17 Eylül
Teşekkürler Fab Boya ve Kimya
06 Eylül
Şanlıurfa İnşaat Müteahhitleri Derneği Yasham’ı Ziyaret Etti
03 Eylül
Gebze Merkez Prime Hastanesi’ne “Yasham” Kattık
03 Eylül
Eskişehir Ilgaz Otel’de “Yasham” Dedi
03 Eylül
Zeray Korupark, Yasham’ı Seçti
03 Eylül
Forum Anatolia’da Yasham Esintileri
Tüm Duyurular
Sıkça Sorulan Sorular
Uygulama Esasları