yandex
Non-woven duvar kağıdı ne için kullanılır?

Non-woven duvar kağıdı ne için kullanılır?

Non-woven, her türlü duvar ve tavanlar için dekoratif kaplama malzemesidir. Takviye etme özelliği vardır (Çatlakları, pasları, duvar ve tavanlardaki levhaların ek yerlerini kapatır, mikro-çatlakların “büyümesine” izin vermez, renklenmiş yüzeylerde retiküler çatlamaları önler.)

Boyama öncesinde duvar ve tavanların yüzeylerini güçlendirir ve pürüzsüzleştirir, boyanacak yüzeyi mükemmel şekilde pürüzsüz ve dayanıklı yapar. Önemli ölçüde yapıştırıcı kullanımını azaltır. Boyama öncesi son kat macunun yerini verir.

Sıkça Sorulan Sorular Non-woven (elyaf tabanlı) duvar kağıtlarını yapıştırırken şeritleri birbiri üzerine bindirmek gerekir mi? Duvar kağıdının kuruma aşamasında yüzeyden ayrılmaması ve doğru yapıştırılması için nelere dikkat edilmelidir? Boyanabilen duvar kağıtlarını hangi boyayla boyayabilirim? Non-woven (elyaf tabanlı) kağıt nedir ve insan sağlığına, çevreye bir zararı var mıdır? Non-woven ne demektir? Non-woven duvar kağıdı ne için kullanılır? Non-woven duvar kağıdı hangi yüzeylere uygulanabilir? Non-woven duvar kağıdının ne gibi özellikleri vardır? Non-woven duvar kağıdı nasıl yapıştırılır? Non-woven duvar kağıdı nasıl boyanmalı?
catalog
Yasham Duvar Kağıtları 2020 Online Katalog İndir
Tüm Kataloglar
yasham Hizmet Verilen Bölgeler Dünya çapında hizmet verilen bölgelerimizi inceleyin. Bölgeleri Göster
Duyurularımız
17 Eylül
Teşekkürler Fab Boya ve Kimya
06 Eylül
Şanlıurfa İnşaat Müteahhitleri Derneği Yasham’ı Ziyaret Etti
03 Eylül
Gebze Merkez Prime Hastanesi’ne “Yasham” Kattık
03 Eylül
Eskişehir Ilgaz Otel’de “Yasham” Dedi
03 Eylül
Zeray Korupark, Yasham’ı Seçti
03 Eylül
Forum Anatolia’da Yasham Esintileri
Tüm Duyurular
Sıkça Sorulan Sorular
Uygulama Esasları