yandex
Non-woven duvar kağıdı ne için kullanılır?

Non-woven duvar kağıdı ne için kullanılır?

Non-woven, her türlü duvar ve tavanlar için dekoratif kaplama malzemesidir. Takviye etme özelliği vardır (Çatlakları, pasları, duvar ve tavanlardaki levhaların ek yerlerini kapatır, mikro-çatlakların “büyümesine” izin vermez, renklenmiş yüzeylerde retiküler çatlamaları önler.)

Boyama öncesinde duvar ve tavanların yüzeylerini güçlendirir ve pürüzsüzleştirir, boyanacak yüzeyi mükemmel şekilde pürüzsüz ve dayanıklı yapar. Önemli ölçüde yapıştırıcı kullanımını azaltır. Boyama öncesi son kat macunun yerini verir.

Sıkça Sorulan Sorular Non-woven (elyaf tabanlı) duvar kağıtlarını yapıştırırken şeritleri birbiri üzerine bindirmek gerekir mi? Duvar kağıdının kuruma aşamasında yüzeyden ayrılmaması ve doğru yapıştırılması için nelere dikkat edilmelidir? Boyanabilen duvar kağıtlarını hangi boyayla boyayabilirim? Non-woven (elyaf tabanlı) kağıt nedir ve insan sağlığına, çevreye bir zararı var mıdır? Non-woven ne demektir? Non-woven duvar kağıdı ne için kullanılır? Non-woven duvar kağıdı hangi yüzeylere uygulanabilir? Non-woven duvar kağıdının ne gibi özellikleri vardır? Non-woven duvar kağıdı nasıl yapıştırılır? Non-woven duvar kağıdı nasıl boyanmalı?
catalog
Yasham Duvar Kağıtları 2022 Online Katalog İndir
Tüm Kataloglar
yasham Hizmet Verilen Bölgeler Dünya çapında hizmet verilen bölgelerimizi inceleyin. Bölgeleri Göster
Duyurularımız
26 Aralık
Yasham 6.Varşova Uluslararası Ev Tekstili Fuarı\'nda
23 Mayıs
İhracat Müdürümüz Emin Kurban, Sosyal Medya Ekibimizin Sorularını Yanıtladı
03 Ocak
Yasham Duvar Kağıtları Yıl Sonu Yemeğinde Buluştu
07
TEŞEKKÜRLER ELİTE
10
Karpos Group ile 4 YIL
10
Tebrik ve Teşekkür Ederiz LLP Artstroy Asia
Tüm Duyurular
Sıkça Sorulan Sorular
Uygulama Esasları