yandex
Teşekkürler Fab Boya ve Kimya

Teşekkürler Fab Boya ve Kimya

Teşekkürler Fab Boya ve Kimya

               Tüm dünyayı etkileyen Covid-19 salgın hastalık kısıtlamaları nedeniyle sürekli ertelemek zorunda kaldığımız teşekkür ve ödül plaketlerimiz sahiplerine ulaşmaya başladı. Kurulduğumuz ilk günden bu yana bizlerle iş birliğinde olan Fab Boya ve Kimya’ya teşekkür plaketimizi Genel Müdürümüz Tayfun Özaslan, Fab Boya ve Kimya Kategori Menajeri Siraj Aliyev’e takdim etti. Yine 2020 yılında yaptıkları satışlarla “İhracat Ciro Birincisi” olan Fab Boya ve Kimya adına plaketi Kategori Menajeri Siraj Aliyev aldı. Aliyev’e ödülü Pazarlama Müdürümüz Ali Yalçınkaya ve İhracat Müdürümüz Emin Kurban takdim etti.

 

Kuruluşumuzdan bu yana yaptığımız iş birliği ve katkılarından dolayı Fab Boya ve Kimya’ya  teşekkür ediyor, bu birlikteliğin uzun yıllar sürmesini temenni ediyoruz.

 

 

 

 


17.09.2021
Haber Resimleri
Son Haberler Teşekkürler Fab Boya ve Kimya Şanlıurfa İnşaat Müteahhitleri Derneği Yasham’ı Ziyaret Etti Gebze Merkez Prime Hastanesi’ne “Yasham” Kattık Eskişehir Ilgaz Otel’de “Yasham” Dedi Zeray Korupark, Yasham’ı Seçti Forum Anatolia’da Yasham Esintileri YASHAM DUVAR KAĞITLARI BAYİİ BULUŞMASI 2021 YAPI FUARI 2017 40. YAPI FUARI - TURKEYBUILD İSTANBUL 2017 HEIMTEXTIL 2019 FUARI KAZBUILD 2019 FUARI
catalog
Yasham Duvar Kağıtları 2020 Online Katalog İndir
Tüm Kataloglar
yasham Hizmet Verilen Bölgeler Dünya çapında hizmet verilen bölgelerimizi inceleyin. Bölgeleri Göster
Duyurularımız
17 Eylül
Teşekkürler Fab Boya ve Kimya
06 Eylül
Şanlıurfa İnşaat Müteahhitleri Derneği Yasham’ı Ziyaret Etti
03 Eylül
Gebze Merkez Prime Hastanesi’ne “Yasham” Kattık
03 Eylül
Eskişehir Ilgaz Otel’de “Yasham” Dedi
03 Eylül
Zeray Korupark, Yasham’ı Seçti
03 Eylül
Forum Anatolia’da Yasham Esintileri
Tüm Duyurular
Sıkça Sorulan Sorular
Uygulama Esasları