yandex
Non-woven duvar kağıdı ne için kullanılır?

Non-woven duvar kağıdı ne için kullanılır?

Non-woven, her türlü duvar ve tavanlar için dekoratif kaplama malzemesidir. Takviye etme özelliği vardır (Çatlakları, pasları, duvar ve tavanlardaki levhaların ek yerlerini kapatır, mikro-çatlakların “büyümesine” izin vermez, renklenmiş yüzeylerde retiküler çatlamaları önler.)

Boyama öncesinde duvar ve tavanların yüzeylerini güçlendirir ve pürüzsüzleştirir, boyanacak yüzeyi mükemmel şekilde pürüzsüz ve dayanıklı yapar. Önemli ölçüde yapıştırıcı kullanımını azaltır. Boyama öncesi son kat macunun yerini verir.

ЧАСТО ЗАДАВАЕМЫЕ ВОПРОСЫ Non-woven (elyaf tabanlı) duvar kağıtlarını yapıştırırken şeritleri birbiri üzerine bindirmek gerekir mi? Duvar kağıdının kuruma aşamasında yüzeyden ayrılmaması ve doğru yapıştırılması için nelere dikkat edilmelidir? Boyanabilen duvar kağıtlarını hangi boyayla boyayabilirim? Non-woven (elyaf tabanlı) kağıt nedir ve insan sağlığına, çevreye bir zararı var mıdır? Non-woven ne demektir? Non-woven duvar kağıdı ne için kullanılır? Non-woven duvar kağıdı hangi yüzeylere uygulanabilir? Non-woven duvar kağıdının ne gibi özellikleri vardır? Non-woven duvar kağıdı nasıl yapıştırılır? Non-woven duvar kağıdı nasıl boyanmalı?
catalog
ОБОИ 2020 Онлайн Каталог Скачать
Все каталоги
yasham Обслуживаемые регионы Check out our regions serviced worldwide Показать Регионы
Новости
09
Поздравления и благодарность TOO «Артстрой Азия»
09
4 года вместе с KARPOS GROUP
14 April
ЗАСЕДАНИЕ ДИЛЕРА ОБОИ YASHAM 2021
19 May
40. YAPI FUARI - TURKEYBUILD İSTANBUL 2017
19 May
Turkmen Construction
19 May
Turkey Build
Все новости
ЧАСТО ЗАДАВАЕМЫЕ ВОПРОСЫ
ОСНОВЫ ПРИМЕНЕНИЯ